evosoft - PAM Solution Architect

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet a kollégáink teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1600-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk! Budapesti irodánkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Privileged Access Management Suite Solution Architect

Feladatok:

  • Delinea (Thycotic) Secret Server PAM rendszer támogatása
  • 3rd level szinten, valamint a kapcsolódó folyamatok tervezése és nyomon követése
  • Integrációs megoldások kidolgozása, támogatása, Windows, Linux vagy webes alkalmazások kapcsán
  • Virtuális szerver infrastruktúra üzemeltetése (VMware vSphere)
  • IT folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 4 éves tapasztalat
  • Windows Server ismeretek (2012,2016,2019)
  • Windows authentikációs folyamatok és távelérési protokollok (pl. RDP, SSH) ismerete
  • A Kerberos protokoll folyamatainak ismerete (Ticketek típusa, delegation és Trust); Kerberos hardening (Authentication silo, policy)
  • Role Based Access Control metódus ismerete
  • PKI folyamatok ismerete (tanúsítványok, tanúsítványkiadás, sablonok, enrollment)
  • Legalább MCSA: Windows Server 2012 vagy 2016 szinten
  • Haladó VMware vSphere ismeretek
  • Angol nyelvtudás; írásbeli és szóbeli középfok, aktívan használt szóban és írásban
  • Határozott személyiség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, szolgáltatói szemlélet, jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dokumentáció készítési jártasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:

  • Microsoft System Center termékcsalád ismerete.
  • Aktív ismeretek Powershell szkriptek készítésében
  • ITIL v3 alapú működési modell ismerete
  • SQL ismeretek
  • Windows AD Certification Services adminisztráció haladó ismeretek
  • Német nyelvtudás; írásbeli és szóbeli középfok

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet fiatalos, dinamikus csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet, stabil, megbízható háttér
  • Magán egészségügyi szolgáltatás a Medicovernél
  • Home Office lehetőség és kötetlen munkarend
  • Szuperjó munkakörnyezet, az ország egyik legújabb irodaházában
  • 200+ képzési lehetőség: idegen nyelv, soft-skill és szakmai tréningek
  • Számos karrier lehetőség
  • Hűségprogram (Siemens Share Matching Program, Vállalati hitel lehetőség)
  • Csatlakozási lehetőség közösségekhez: sport, CSR, green, ToastMasters, stb.
  • Családbarát munkahely
  • Zárt, őrzött parkoló

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.