evosoft - Beszerzési csoportvezető

„Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet a kollégáink teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1600-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!”

Budapesti irodánkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Beszerzési csoportvezető

Feladatok:

  • Társosztályok által szervezett ill. igényelt képzések, tréningek, konferenciák, állásbörzék szerződésének előkészítése, megrendelésének ügyintézése a beszerzési csoport tagjaival
  • Irodai berendezések, eszközök, felszerelések megrendelése
  • Hardver beszerzésben történő aktív részvétel
  • Beszerzési folyamatokra vonatkozó előírások betartása és betartatása
  • 3 fős beszerzési csoport működésének felügyelete
  • Cégautó flotta management
  • Árajánlatok összehasonlítása
  • Vonatkozó beszerzési folyamatok fejlesztése és szabályzatok elkészítése
  • Beszállítói ártárgyalások, tenderek felügyelete
  • Beszállító management (minősítés, értékelés, visszajelzés, kivezetés) felügyelete
  • Belső riportok elkészítése a management számára
  • Területi vezetőkkel és operatív kollegákkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Konfliktuskezelés
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Analitikus gondolkodás
  • Angol nyelv közép szintű ismerete, aktív használata

Előny:

  • Pénzügyi ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet fiatalos, dinamikus csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet, stabil, megbízható háttér
  • Magán egészségügyi szolgáltatás a Medicovernél
  • Home Office lehetőség és kötetlen munkarend
  • Szuperjó munkakörnyezet, az ország egyik legújabb irodaházában
  • 200+ képzési lehetőség: idegen nyelv, soft-skill és szakmai tréningek
  • Számos karrier lehetőség
  • Hűségprogram (Siemens Share Matching Program, Vállalati hitel lehetőség)
  • Csatlakozási lehetőség közösségekhez: sport, CSR, green, ToastMasters, stb.
  • Családbarát munkahely
  • Zárt, őrzött parkoló

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.