Supply Chain / Logistics Manager

Divízia Ultrasound, ako súčasť spoločnosti Siemens Healthineers, vyrába vysoko konfigurovateľné ultrazvukové medicínske zariadenia pre trh zdravotníckeho priemyslu.

Pridajte sa k nášmu tímu v Siemens Healthineers a využite príležitosť stať sa súčasťou novovznikajúceho projektu v Košiciach.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Zodpovednosť za výrobný materiál, t.j. dodávky, množstvo, termíny, atď. podľa plánu výroby.
• Organizácia a riadenie skladov, dodávka požadovaného materiálu do samotnej výroby, podľa požiadaviek a potreby.
• Zodpovednosť za skladovanie a dodávku hotových produktov koncovým zákazníkom.
• Zodpovednosť za riadenie a spoluprácu s 3PL (logistiky tretích strán).
• Vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie.
• Pravidelný kontroling a reporting.
• Zabezpečovanie vykonávania transakcií v systéme SAP.
• Správa a riadenie dokumentácie pre logistiku, spolupráca s ECC (Export Custom Control).
• Riadenie nákupcov a pracovníkov skladu (3-4 zamestnanci) a spolupráca s ostatnými  výrobnými oddeleniami.
• Organizácia a podpora v prípade kritických dodávok.

Požiadavky na zamestnanca:
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Minimálne 4 roky skúseností v oblasti nákupu, logistiky či zásobovaní sú podmienkou.
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
• Znalosť MS Office; SAP je výhodou.
• Zručnosť v organizovaní, plánovaní a nastavovaní procesov.
• Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti.
• Analytické myslenie.
• Zodpovednosť a spoľahlivosť.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Základná zložka mzdy (brutto) a ostatné odmeny:
od 1600 EUR brutto /mesiac

Ponúkame:
• Prácu v jednozmennej prevádzke
• Variabilné a vianočné odmeny
• Cafeteria ročný balík na relax, rodinu a zdravie
• Príspevky do doplnkového dôchodkového plánu
• Jazykové kurzy
• Loyalty program (pracovné a životné výročia)
• Firemný smartfón s možnosťou osobného použitia
• MultiSport Card

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.