Junior technický projektový manažer/-ka pro digitalizaci závodů

Job Description

Jsme divize Digital Industries společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení a rozumíme potřebám našich zákazníku. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny.

Staňte se Technickým projektovým manažerem Siemens pro jedničku na trhu!

Náplň práce:
  • Realizace digitalizačních projektů v ekosystémech fabrik
  • V rámci týmu spolupráce na návrhu architektury technického řešení pro zákazníka
  • Koordinace týmu při realizaci projektů
  • Identifikace potřeb zákazníka a rozvinutí nových obchodních příležitostí v spolupráci s obchodníkem
  • Udržování vztahů se zákazníky
  • Vedení projektu dle Siemens metodiky

Na co se můžete těšit:
  • Unikátní možnost podívat se do různých fabrik po celé ČR
  • Práci s technologiemi v rámci průmyslu 4.0
  • Příjemný tým spolupracovníků

Klíčové kompetence:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Technické myšlení
  • Velmi dobré dovednosti v jednání a komunikaci se zákazníkem
  • Základní orientace v projektovém managementu a povědomí o průmyslovém prostředí
  • Chuť učit se, flexibilita a samostatnost
  • Ochota cestovat za zákazníky po celé ČR
  • Řidičský průkaz skupiny B

Dále nabízíme!
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školu v Praze pro sladění pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet ve výši 48 000 Kč, který můžete proměnit v kombinaci až 8 dní dovolené navíc, kafeterie nebo penzijního a/nebo životního pojištění
  • příspěvky na stravování
  • různé slevy a nabídky

Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu.
Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp!
Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.siemens.com

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected