evosoft - Product Owner - HMI Compiler területre

Job Description

Agilis csapathoz keresek Product Owner kollégát

Én egy 35 fős projektet vezetek, most egy 7 fős összeszokott csapathoz keresek Product Ownert, lehet, hogy pont téged.  Kódolunk, tesztelünk és dokumentálunk egy olyan témában, amely sokaknak mágia. Lehet így is nézni, de akkor mi vagyunk a varázslók. :)  Az iparban széleskörben használt úgynevezett HMI panelekhez készítünk  mérnöki szoftvert. Egy új verzió funkcionalitásait fejlesztjük C#-ban, teszteljük és integráljuk egy nagy ipari automatizálási gigaprogramba. Egy nemzetközi projekt részei vagyunk, sokat működünk együtt német és indiai kollégáinkkal.
A csapat, ha épp nem otthonról dolgozik akkor egy vadonatúj irodaházban ül, sokat dolgoznak párban és intézményesített formában segítik egymást a fejlődésben.
Ha szeretnéd magad kipróbálni egy valóban a Scrum szabályait követő agilis környezetben, ahol a szoftverfejlesztés összes területét megéljük, talán még azokat is, amikről a könyveknek még nincs fejezete, gyere és csatlakozz hozzánk.

 Feladatok:
• A termék alakítása a felhasználói és ügyfél érdekeket figyelembe véve – igények összegyűjtése, tisztázása
• A terméket érintő stratégiák kialakítása, tisztázása egy nagy nemzetközi Product Owner közösséggel együtt
• A fejlesztési terv (Roadmap) elkészítése és kivitelezésének felügyelete, segítése
• Csapatbacklog menedzselése, prioritások beállítása, fejlesztési irányok/igények képviselete a csapat felé
• Epic-ek, Story-k megfogalmazása, „Acceptance criteria” megírása
• Biztosítani, hogy a backlog tartalom érthető és transzparens és megfelelően előkészített a sprintek tervezéséhez a csapat számára
• Kész story-k átvétele a csapattól minden minőségi követelmény betartatásával beleértve a  tesztelési aspektusokat is.

Elvárások:
• Műszaki vagy programozói végzettség
• Minimum egy év Product Owneri tapasztalat
• Hajlandóság a fejlődésre ipari automatizálási területen
• Objektum orientált programozási ismeret
• Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:
• TIA Portal, WinCC vagy PLC programozási ismeretek
• Azure DevOps Server 2019 rendszer ismerete
• Kommunikációképes német nyelvtudás
• Certified Product Owner oklevél

Amit kínálunk:
Amit ebben a pontban szinte minden álláshirdetés leír, azt természetesen mi is nyújtjuk, erre most itt ki sem térnék. Viszont van valami amit ki szeretnék emelni:
• Segítünk a betanulásban és a fejlődésben. Már bevált betanulási tervünk van, mentort adunk, aki figyel a fejlődésedre és rendszeres kis szakmai oktatásokat tartunk egymásnak. Lehetőséged lesz külső oktató cégek továbbképzéseire is elmenni sőt különböző jól összeállított kompetenciafejlesztő programokra benevezni.
• Scrum módszertanban már rutinos csapat vár és lehetőséged lesz céges agilis mentorok véleményét is kikérni, segítségükre építeni.

Üdv, D. Csaba.

#O2

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.