Specjalista/ka ds. Marketingu f/m/d

W Siemensie tworzymy przyszłość oferując naszym klientom innowacyjne rozwiązania. Aktualnie szukamy dobrze zorganizowanej i ambitnej osoby chętnej do podjęcia pracy jako Specjalista/tka ds. Marketingu.
Siemens Digital Industires to lider innowacji i technologii w dziedzinie automatyzacji i digitalizacji przemysłowej. W jego ramach można wyróżnić produkty i aplikacje dużych napędów (Siemens Large Drives Applications), gdzie konstruujemy i produkujemy wytrzymałe elektryczne układy napędowe dla średnich i wysokich zakresów napięcia: silniki elektryczne, przetworniki i generatory. Nasza wiedza na temat digitalizacji i wyjątkowa obsługa utrzymują wydajność i dostępność usług zawsze na najwyższym poziomie. Aktualnie poszukujemy Specjalisty/tki ds. Marketingu , który będzie odpowiedzialny za kontakt z globalnymi Klientami pod kątem proponowania naszych rozwiązań i rozwój linii biznesowej.

Jakie będą Twoje zadania?

• planowanie strategii i obsługa działań w obszarze eventów
• planowanie i rozliczanie budżetu marketingowego w określonym obszarze
• planowanie i rozwijanie działań marketing automation w określonym obszarze
• planowanie oraz koordynowanie projektów eventów digitalowych
• realizacja działań marketingowych z zakresu BTL
• obsługa procesów zakupowych w ramach działań marketingowych
• współpraca z zespołem sprzedażowym oraz zespołami funkcji centralnych w ramach realizacji działań marketingowych, wspierających sprzedaż
• koordynacja współpracy z agencjami zewnętrznymi

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

• minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu
• znajomość systemów CRM
• znjomość zagadnień marketing automation i lead management
• język angielski komunikatywny w piśmie i mowie
• samodzielna organizacja pracy własnej
• gotowość do wyjazdów do służbowych
• umiejętność pracy w zespole
• zdolność do organizacji pracy agile
• doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu projektów związanych z aktywnością w mediach elektronicznych
• doświadczenie w parametryzacji zadań
• doświadczenie w zarządzaniu systemami, ustawieniami i przepływami danych
• kreatywność, innowacyjność, pomysłowość, zaangażowanie
• prawo jazdy kat B

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferownia:

• Pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości
• Dużą samodzielność w działaniu;
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży;
• Możliwość pracy zdalnej;
• Bogaty pakiet benefitów, między innymi:
o prywatna opieka medyczna
o ubezpieczenie na życie
o pracowniczy program emerytalny
o karta Multisport
o dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”
o dofinansowanie do posiłków
o …i wiele innych!

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, bez względu na ich płeć, wiek, status społeczny, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie przekonania polityczne, kolor skóry czy pochodzenie.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time