CI/CD Developer

Popis pracovní pozice

Siemens Mobility je nezávisle řízená společnost, která je součástí koncernu Siemens AG. Hlavním předmětem činnosti jsou kolejová vozidla, řešení pro automatizaci a elektrifikaci železnic, systémy na klíč, inteligentní dopravní systémy a související služby.

IT oddělení odpovídá za interní IT řešení v Siemens Mobility na globální úrovni. Jeho cílem je zajistit spolehlivý a účinný chod informačních technologií na základě obchodních a tržních požadavků.

Rozhodující je tvoje osobnost a individualita. Náš tým zvyšuje výkonnost a určuje směr ve věku digitalizace.

Je to přesně to, co hledáš? Pak přijď mezi nás a sdílej svou vášeň s rozmanitým týmem, kde se můžeš aktivně podílet na utváření budoucnosti naší společnosti. Svými schopnostmi otevíráš našim zákazníkům nové možnosti. Zároveň ti nabízíme příležitost k zajímavému kariérnímu růstu v rámci nových projektů a řešení v oblasti informačních technologií pro Siemens Mobility.

Vaše nová role – náročná a orientovaná na budoucnost

  • Vyvíjení, revize a úpravy principů CI/CD
  • Údržba nástrojů/platforem CI/CD
  • Vyvíjení a údržba procesních konfigurací
  • Automatizace procesů
  • Rozšiřování povědomí, znalostí a zkušeností v oblasti automatizace v rámci procesů CI/CD
  • Podpora a údržba integrace nástrojů CI/CD
  • Podpora plné automatizace testování CI/CD
  • Psaní skriptů pro sestavování a používání

Klíčové dovednosti a zkušenosti

  • Více než 3 roky pracovních zkušeností jako vývojář/tester softwaru
  • Zkušenosti s vytvářením procesů CI/CD pomocí moderních, dostupných nástrojů, jako jsou Gitlab, Jenkins, Drone, Groovy, atd.
  • Praktické zkušenosti s Kubernetes a Containers
  • Schopnost připravovat, monitorovat, optimalizovat a škálovat infrastrukturu CI/CD pomocí rozhraní API
  • Bohaté zkušenosti s nástroji pro automatizaci
  • Zkušenosti s testovací dokumentací, analýzou závad, sledováním a reportováním
  • Rozšířené schopnosti mezilidské, mezikulturní komunikace a přispívání do více týmů

Na co se u nás můžete těšit?

  • podporujeme vzdělávání v různých oblastech
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod. byste měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Klikněte zde.

Naše kanceláře se nachází vedle metra Stodůlky. Neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Budeme se těšit.

Organizační jednotka: Siemens Mobility

Společnost: Siemens Mobility, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Zkušený profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu