Production Material Buyer / Planner

Divízia Ultrasound, ako súčasť spoločnosti Siemens Healthineers, vyrába vysoko konfigurovateľné ultrazvukové medicínske zariadenia pre trh zdravotníckeho priemyslu.

Pridajte sa k nášmu tímu v Siemens Healthineers a využite príležitosť stať sa súčasťou novovznikajúceho projektu v Košiciach.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za objednávanie a obstarávanie materiálu / komponentov pre výrobu na základe plánu výroby.
  • Zodpovednosť za zabezpečenie hladkého a stabilného riadenia dodávok materiálu na základe plánov/predpokladov a podľa KPI.
  • Optimalizácia a riadenie úrovní zásob podľa KPI.
  • Sledovanie objemu výroby a sledovanie vzorcov dopytu.
  • Manažment životného cyklu materiálu.
  • Zabezpečenie dodávok komponentov a materiálu pre závod od interných a externých dodávateľov.
  • Zavádzanie a implementácia logistických požiadaviek týkajúcich sa poskytovania a dodávky materiálu, ako aj postupného zavádzania a vyraďovania materiálu v procese.
  • Analyzovanie, kontrola a reportovanie o relevantných KPI.
  • Analyzovanie a kontrola logistických procesov, s cieľom odhaliť slabé stránky procesov a začať zlepšovať procesy.
  • Koordinácia s ostatnými oddeleniami ohľadom výrobných cieľov, časových harmonogramov, platieb dodávateľom atď.

Aby ste uspeli, mali by ste mať nasledujúce zručnosti a skúsenosti:

  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti nákupu, riadenia/plánovania zásob, obstarávania v oblasti výroby
  • Silné zručnosti v oblasti riadenia času, organizácie a stanovovania priorít.
  • Schopnosť samostatne pracovať a rozhodovať sa v rýchlom prostredí.
  • Schopnosť proaktívne identifikovať a riešiť problémy.
  • Znalosť SAP je výhodou.
  • Dobrá znalosť anglického jazyka.
  • znalosť MS Office.

Základná zložka mzdy (b rutto) a ostatné odmeny:

1 200 EUR/mesiac

Od 1200€ + VAR*

*Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciách. Dôkladne zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a skúsenosti v našom kompenzačnom balíku a/alebo pri ponuke iných pozícií.

Naším cieľom je odmeniť našich zamestnancov férovo, s ohľadom na situáciu na trhu a sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov.

Požadované vzdelanie

  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame:

  • Prácu v jednozmennej prevádzke
  • Variabilné a vianočné odmeny
  • Príspevky do doplnkového dôchodkového plánu
  • Jazykové kurzy
  • Loyalty program (pracovné a životné výročia)
  • Firemný smartfón s možnosťou osobného použitia
  • MultiSport Card

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.