Brusič

Job Description

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Busbar Trunking Systems hledá nové kolegy! Vyrábíme přípojnicové systémy, jejich příslušenství a rozvodné skříně. Nejčastěji se s nimi setkáte v obchodních centrech, výrobních halách a výškových budovách. Jsme stabilní firmou, která je na trhu již téměř 20 let a zaměstnává přes dvě stě osob.

Novým kolegům nabízíme práci ve 2-směnném provozu, v malé, čisté a klimatizované hale. Smlouvu přímo pod závodem Siemens, motivující mzdové ohodnocení a bonus za nástup 30 000 Kč!

Co vás čeká
  • montáž přípojnicových systémů
  • obsluha výrobních zařízení a linek
  • práce s výkresovou dokumentací
  • broušení
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • ochotu učit se a spolupracovat
  • manuální zručnost a pečlivost
  • flexibilitu
  • ochotu pracovat ve 2-směnném provozu s volnými víkendy (ranní 6 - 14 hod., odpolední 14 - 22 hod.)
Výhodou bude, pokud budete mít
  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na stejné nebo obdobné pozici
  • znalost čtení výkresové dokumentace
Co vám můžeme nabídnout
  • plat: 36.000 Kč (hodinová mzda včetně prémií je 219 Kč!)
  • mimořádné odměny, díky kterým můžete dosáhnout na plat až 40.000 Kč
  • bonus za nástup 30. 000 Kč (vyplacen po zkušební době)
  • pracovní smlouvu přímo pod závodem Siemens na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost kariérní růstu např. na pozici Mistra výroby, Technologa nebo Kvalitáře
  • práci v malé, čisté a klimatizované hale s nejnovějšími technologiemi
Jaké máme zaměstnanecké výhody
  • 5 týdnů dovolené + dny volna navíc při mimořádných životních událostech (stěhování, svatba atd.)
  • částku 22.000 Kč do programu Benefit Plus, kterou můžete čerpat na vámi vybrané produkty či služby (dovolená, kino, knihy, léky apod.)
  • příspěvek na stravu až 55 % ceny oběda (jídelna v areálu, výběr z 5ti jídel)
  • zvýhodněné nabídky a slevy
  • MultiSport kartu - zvýhodněný vstup do vybraných sportovních zařízení (plavecký bazén, posilovny)
  • společenské a kulturní akce

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens, s.r.o., odstepny zavod Nizkonapetova spinaci technika

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected