Technik pre oblasť Energy Automation - Slovensko

Job Description

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

Hľadáme aplikačného inžiniera s vysokoškolským, príp. stredoškolským  technickým vzdelaním v odbore elektroenergetika, resp. automatizácia do realizačného tímu pre projekty implementácie riadiacich systémov v energetike pre slovenský trh.

•                 parametrizácia a implementácia definovanej funkcionality do riadiaceho systému na procesnej aj operátorskej úrovni

•                 skúšky, oživovanie, uvádzanie systémov do prevádzky (pracovné cesty v SR)

•                 spolupráca s projektovým tímov

•                 realizácia technického riešenia v jednotlivých fázach projektu

•                 účasť na poradách, riešenie technických problémov

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie: vysokoškolské / stredoškolské

Vzdelanie v odbore: energetika / silnoprúd / automatizácia

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti: Microsoft Excel – Pokročilý, Microsoft Word – Pokročilý

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: 0 (aj absolvent)

Odborné:

- VŠ / SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru, zameranie na energetiku, silnoprúd, resp. automatizáciu

- Prax v odbore 3 roky v prípade SŠ vzdelania

- odborná spôsobilosť v elektrotechnike min. § 22

- praktická skúsenosť s prácou v projektovom tíme výhodou

Osobnostné:

- orientácia na výsledky, ochota cestovať (SR), zodpovednosť

Platové ohodnotenie: Od 1.500 € brutto/mesiac + variabilná zložka

Benefity

•                 Akciové programy

•                 Pracovné jubileum 10 a 20 rokov

•                 Príspevok do DDS

•                 Príspevok na zdravie, relax a rodinu spravidla 100eur/rok

•                 Zvýhodnený zamestnanecký paušál

• Pracovné voľno nad rámec zákonom stanovenej dovolenky

Organization: Smart Infrastructure

Company: SAT Systémy automatizacnej techniky spol. s.r.o.