evosoft - Hardware tervező gyakornok NYÁK prototípusok készítéséhez

Velem együtt több mint 1700 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára több mint 1700-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Hardware tervező gyakornok NYÁK prototípusok készítéséhez

Feladatok:

  • Innovációs projektek támogatása

  • Kapcsolási rajz tervezése

  • Tesztelés, hibakeresés

  • NYÁK layout

  • Alkatrészkönyvtár építése

  • Kis szériás gyártás mérnöki támogatása

  • Közvetlen részvétel a prototípusok készítésének folyamatában

  • javaslat tétel a meglévő konstrukciók optimalizálásához

  • Dokumentációk aktualizálása és készítése

  • Részvétel technikai megbeszéléseken

  • Főállású kollégák támogatása

Elvárások:

  • Gyakorlati villamosmérnöki gondolkodás

  • Mikrovezérlők ismerete

  • Jó probléma megoldó készség

  • Önálló munkavégzés és proaktivitás

  • Mérnöki angol nyelvtudás

  • valamilyen áramkörtervező program ismerete

Előnyök:

  • Kommunikációs interfészek ismerete (RS-485, RS-232, CAN, Profibus, Modbus, stb.),

  • Vezeték nélküli technológiák ismerete (LoRa, 5G, stb.),

  • IOT technológiák ismerete,

  • Szenzorok kezelésében szerzett tapasztalat,

  • Ipari szabványok ismerete,

  • Érintésvédelmi ismeretek,

  • Digitális és analóg átviteltechnikai ismeretek,

  • Phyton, STM32, esp32, PIC, atmel ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet fiatalos, dinamikus csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet, stabil, megbízható háttér
  • Home Office lehetőség és kötetlen munkarend
  • Szuperjó munkakörnyezet, az ország egyik legújabb irodaházában
  • Számos karrier lehetőség
  • Csatlakozási lehetőség közösségekhez: sport, CSR, green, ToastMasters, stb.
  • Családbarát munkahely
  • Zárt, őrzött parkoló

#LI-DNI #O2

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time