evosoft - IT Recruiter

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet a kollégáink teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1700-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk! Budapesti irodánkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

IT Recruiter

Feladatok:

  • Teljes kiválasztási folyamat koordinálása, a pozíció kiírásától kezdve az új kolléga beléptetéséig.
  • Potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása direkt kereséssel, alternatív adatbázisok és csatornák használatával.
  • Napi kapcsolattartás a kiválasztási folyamatban résztvevő vezetőkkel és szakmai kollégákkal.
  • Belső munkaerőpiacunk támogatása, evosoft-on belül dolgozó kollégáink rotációjának segítése.
  • Recruitment területet érintő projektekben való részvétel, evosoft képviselete eseményeken, employer branding tevékenység támogatása.
  • Riportok készítése, jelöltélmény mérése.

Elvárások:

  • Legalább 2 éves toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalattal rendelkezel, előnyt jelent, ha IT területen dolgoztál eddig.
  • Van gyakorlati tapasztalatod direkt keresésben.
  • Folyékonyan beszélsz angolul és/vagy németül.
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot és szereted a munkád.

Amit kínálunk:

  • Olyan munkakört, amelyben igazán hatással vagy az üzleti céljaink elérésére, mivel nélküled nem megy a növekedésünk.
  • Támogató vállalati kultúrát, ahol az értékeinket nem kommunikáljuk hanem megéljük a mindennapjainkban.
  • Online és személyes tréningeket, amelyeken tovább fejlesztheted magad pl. tanulhatsz agilis módszertanról, az ipari automatizálás 4.0-ról vagy választhatsz a 200+ képzést tartalmazó tréning katalógusunkból.
  • Barátságos, pörgős és befogadó csapatot, akik szeretnek együtt dolgozni.
  • Kötetlen munkarendet és home office lehetőséget.
  • Szuperjó munkakörnyezetet, az ország egyik legújabb irodaházában.
  • Családbarát munkahelyet.
  • Cafetéria csomagot, éves bónuszt, magán egészségbiztosítást.
  • Céges rendezvényeket, sportklubot és önszerveződő céges csoportokat, amelyek tevékenysége jobbá teszi világunkat.

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Mid-level Professional

Full / Part time: Full-time