Senior software transportation / mechanical engineer

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • A vasúti forgalom irányítására használt szoftverek paraméterezése és konfigurálása,
  • az ügyfelek igényeinek elemzése, nemzetközi vasúti projektekben használt műszaki szoftvermegoldások tervezése és megvalósítása,
  • az elkészült szoftver tesztelése közvetlenül az ügyfélnél az adott ország (pl. Svájc, Németország, Magyarország, Szlovákia stb.) szabályainak megfelelően,
  • a munkád eredménye egy működőképes és tesztelt szoftver, amely megfelel az ügyfél összes funkcionális, biztonsági és védelmi követelményének
  • a teljes betanításodra is kellő mennyiségű időt tudunk szánni.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • műszaki felsőfokú végzettséged van,
  • 3+ év tapasztalattal rendelkezel közlekedés-, gépész-, vagy villamosmérnöki területen,
  • középszintű német és alapszintű angol nyelvtudással rendelkezel,
  • haladó szintű a Microsoft Excel tudásod,
  • jó kommunikációs készség, önállóság és csapatmunka jellemez,
  • fontos, hogy a pozíció utazással jár, így az erre való hajlandóság elengedhetetlen.

Pályázásodhoz kérlek angol nyelvű önéletrajzot adj le, várunk szeretettel!

Az alábbiakkal találkozhatsz még a projekten, előny, ha már van tapasztalatod valamelyikkel:

  • a folyamatautomatizálás alapszintű ismerete,
  • az elektrotechnikai kapcsolási rajzok vagy műszaki dokumentáció olvasásában szerzett tapasztalat,
  • vasúti területen szerzett tapasztalat,
  • nemzetközi környezetben való együttműködés.

Mi az amit mi biztosítunk?

  • Egy családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.