Governance & Support Functions Coordinator

Do nášho teamu hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:

  • Styčný kontakt pre služby pokryté TSA, zabezpečenie aktualizácie procesov / toolov / dokumentácie v príslušnej oblasti, sledovanie povinných certifikácií / tréningov
  • Styčný kontakt medzi regionálnym koordinátorom a krajinou a zodpovednosť za implementáciu koncernových a legislatívnych požiadaviek v lokálnej organizácií pre oblasť Compliance, Data Privacy, Anti Money Laundering, Export and Customs Control, Environmental Health and Safety, Supply Chain Management
  • Quality Management: Prevzatie, prispôsobenie smerníc, obežníkov do lokálnej predpisovej základne, správa systému riadenia kvality, zabezpečovanie (re)certifikácií
  • Sales Back office: Systémové generovanie ponúk zo SAPu
  • Customer Service: Objednávanie náhradných dielov
  • Spolupráca na forecast / budget-ingu s ohľadom na náklady TSA, externých služieb

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • SJ a AJ aktívne

Ponúkaný plat je od 1800 eur brutto/mesiac + variabilná odmena

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Large Drives, s.r.o.