Senior C++ Developer - Tesys

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

A projektről:
A Tesys egy C++-ban íródott tesztkörnyezet, amit jelenleg több projektünk is használ.

Milyen feladatok várnak rád?
  • A TeSys tesztkörnyezet fejlesztése C++ nyelven,
  • Kutatómunka ellátása: pl. igényfelmérés, megvalósítási lehetőségek vizsgálata, ezek leképzése a csapat felé,
  • A kollégáink elsődlegesen németországi fejlesztők és tesztelők,
  • Dokumentációkészítés angol nyelven,
  • Régebbi dokumentációk értelmezése, kiegészítése német nyelven.

Mi különböztet meg másoktól?

Technológiai ismeretek:
  • Erős C++tudás, objektum orientált fejlesztés Visual Studioban, Qt-ban és a software modulok általános tesztelési metodikájában szerzett tapasztalat (3+ év) ,
  • Középfokú angol és német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.

Személyiségbeli jellemzők:
  • Proaktív, problémamegoldó hozzáállás,
  • Csapatmunkára való hajlam (Scrum ismeretek).

Mi az amit még érdemes tudnod?
  • CI elvek ismerete,
  • EN50128 szabvány ismerete, fókuszban a T1/T2/T3.

Mi az amit mi biztosítunk?
  • Egy családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.