Administrativní podpora oddělení Customs

Job Description

Zajímá Vás mezinárodní obchod, celní problematika a sháníte práci na částečný úvazek?

Rádi bychom Vás přizvali ke spolupráci do týmu Customs, který zabezpečuje podporu v oblasti cel napříč společnostmi Siemens v České republice.

Náplň práce

  • Administrativní podpora týmu
  • Podpora dovozního a vývozního celního řízení
  • Příprava a zpracování certifikátů o původu zboží, A.TR

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Příležitost k získání praxe v mezinárodní společnosti
  • Možnost spolupráce formou DPČ, pracovní doba dle dohody (20h týdně)
  • Multisport za zvýhodněnou cenu
  • Stravenky

Organization: Controlling and Finance

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected