Logistyk magazynowy (f/m/d)

Job Description

Lokalizacja: Mirków (koło Wrocławia)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę (praca na dwie zmiany)

W zakładzie produkcyjnym Siemensa pod Wrocławiem wykonujemy szafy sterownicze, które dostarczamy Klientom w na całym świecie. Cały proces odbywa się z najwyższą dbałością o jakość w ścisłej współpracy z fabryką matką w Niemczech.
W związku z rozwojem oddziału produkcji szaf sterowniczych  pod Wrocławiem poszukujemy osób, które dołączą do  naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy Logistyka magazynowego (f/m/d), który zajmie się zarządzaniem logistyką na potrzeby produkcji.

Jakie będą Twoje zadania?
  • Przyjmowanie towarów, kontrola jego kompletności i integralności
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Przygotowaniem towaru do wydania na produkcję
  • Zarządzanie powierzchnią magazynową i obrotem towarami (planowanie miejsca na przychodzące towary)
  • Obsługa reklamacji logistycznych (kontakt z przewoźnikami)
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i jej archiwizacja
  • Kontrola i ewidencja stanu magazynowego
  • Optymalizacja miejsca i stanu magazynu
  • Obsługa systemu magazynowego (SAP)
  • Gospodarowanie odpadami
  • Dbałość o utrzymanie magazynu zgodnie z przyjętymi normami i wymaganiami dot. składowania materiałów

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie na stanowisku „Logistyka magazynowego” w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane
  • Znajomość systemu SAP  lub innego systemu magazynowego mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego /niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować?
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami Siemensa szeroko stosowanymi w przemyśle
  • Miłą atmosferę w pracy w nowym Zespole
  • Stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet benefitów, między innymi: Opiekę medyczną, Premię roczną, Kartę Multisport, Dofinansowanie do posiłków, PPE (Pracowniczy Plan Emerytalny)

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach). Dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności więc zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, wiedzy i doświadczenia.

Czekamy na Twoją aplikację!

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: not defined

Job Type: Full-time