Student/ka VŠ technického směru – elektro, automatizace

Job Description

Naše řešení pro průmyslovou automatizaci pomáhají zákazníkům dosáhnout vysoké efektivity linek a strojů, s optimálním využitím jejich technologie. Naše portfolio se zaměřuje řízení průmyslových celků a zařízení. Jsme lídrem v oblasti moderních technologií pro automatizaci průmyslu jako je virtuální zprovoznění a industrial edge.

Hledáme studenta/ku v oddělení zajišťujícím prodej průmyslových řídicích systémů SIMATIC.

Přidejte se k nám!

Jaká bude Vaše náplň práce?
  • spolupráce na přípravě technických řešení průmyslových řídicích systémů a na technickém poradenství
  • příprava a programování demonstračních sestav
  • pomoc s přípravou prezentací a propagačních materiálů, příprava podkladů v aplikacích MS Office
  • překlady odborných technických textů

Koho hledáme?
  • studenta/ku VŠ technického směru – ideálně 2. ročníku elektro, automatizace apod.
  • zkušenosti s automatizací a programováním výhodou
  • velmi pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • uživatelsky MS Office – Excel, Access, Powerpoint, Word
  • svědomitost, pečlivost, velmi dobré komunikační dovednosti

A co nabízíme Vám?
  • dlouhodobou spolupráci formou DPČ (20 hod./týden)
  • flexibilní pracovní dobu s možností rozšíření o občasný Home Office
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek Benefit Plus
  • služební telefon a notebook
  • multisport kartu
  • moderní pracoviště blízko metra B v Praze - Stodůlkách
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens Digital Industries, která je lídrem v oblasti průmyslové automatizace, digitalizace a komunikace

Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu.
Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp!

Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.siemens.com

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected