Registration assistant for IVDR products (práca pre študenta na dohodu)

Job Description

Miesto práce

Bratislava, Práca z domu (na základe dohody s managerom)

Náplň práce:

  • administratívna podpora DX tímu
  • registratúra diagnostických pomôcok in vitro v zmysle zákonných požiadaviek
  • údržba internej databázy

Požiadavky:

  • MS Excel - mierne pokročilý
  • práca s databázami
  • zmysel pre detail
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • schopnosť komunikácie v AJ (e-mailová komunikácia, MS Teams)

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie

študent vysokej školy

Ponúkame

• Dlhodobá brigáda počas štúdia s možnosťou nabrať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti

• Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou

• Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí

• Stravné lístky

Hodinová mzda: 6€ brutto

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time