HR Recruitment Support (práca na dohodu)

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti:

Ak si študent/ -ka vysokej školy a plánuješ odštartovať svoju kariéru na oddelení ľudských zdrojov v medzinárodnej spoločnosti, čítaj ďalej :)

Do nášho Talent Acquisition tímu hľadáme komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorého hlavnou náplňou práce bude pomoc pri recruitment procese a administratívny support.

Tvoje úlohy:

• Evidencia kandidátov v internej databáze

• Inzerovanie nových pracovných ponúk

• Pozývanie kandidátov na pohovor

• Výpomoc pri organizácii job fairov

• Administratívna podpora s pracovnoprávnymi dokumentami

• Evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty

• Pomoc s prípravou prezentácii a ad hoc reportov

• Riešenie ad hoc úloh podľa potreby tímu

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady:

• Pozícia vhodná pre študenta/ ku VŠ so zameraním na personálny manažment, ľudské zdroje, psychológiu, ekonómiu alebo manažment

• Skúsenosť s podobnou brigádou na internom HR, prípadne z personálnej agentúry vítaná, nie je však podmienkou. Šikovného HR nadšenca si vieme zaučiť

• Prax v oblasti administratívy výhodou

• Flexibilná, samostatná a komunikatívna osobnosť

• Zmysel pre detail a zodpovednosť

• Tímový hráč
• Silné komunikačné zručnosti a Anglický jazyk na pokročilej úrovni sú podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Čo ponúkame:

• Dlhodobá brigáda počas štúdia s možnosťou nabrať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti

• Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou

• Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí

• Stravné lístky

Ponúkaná odmena je 5 EUR brutto / hod (po zapracovaní možnosť navýšenia)

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Full / Part time: Part-time