Labordiagnosztikai szervizmérnök

A Siemens Healthineers név azt az energiát, szenvedélyt és szakértelmet tükrözi, amivel kollégáink szerte a világon alakítják az egészségügy jövőjét. Ebben az állandóan növekvő és fejlődő iparágban hosszú évek mérnöki tapasztalatával, ugyanakkor az új megoldásokra nyitottan, folyamatosan tanulva végzik a munkájukat. Szeretnél tagja lenni ennek a csapatnak és egy dinamikus munkakörnyezetben feszegetni a komfortzónád határait? Szeretnél részese lenni egy kiváló technológián alapuló egészségügy kialakításának?

Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz hozzánk

SZERVIZMÉRNÖK (labordiagnosztika)

pozícióba, magyarországi csapatunkba. Budapestről kiindulva országos lefedettségű labordiagnosztikai gépparkunk karbantartási, hibajavítási feladatait végezheted majd, az érvényes vállalati szabályzatokkal összhangban, önállóan. Elsősorban a telephelyünk (Budapest) vonzáskörzetében tartózkodási hellyel rendelkező jelentkezését várjuk.

Naponta találkozol a felhasználókkal, vevőinkkel, rendszeres kapcsolatban leszel a többi szervizes kollégával, a call centerrel, az alkatrész-rendeléseket szervező kollégákkal. Egyik nap Szeged, másik nap Győr, harmadik nap Miskolc, vagy Debrecen, esetleg Budapest.

Várjuk pályázatodat, ha érdekel az orvostechnika, és nyitott vagy a tanulásra. Betanulásodat tapasztalt kollégáink, és speciális tréningek fogják segíteni, de ha már van tapasztalatod orvostechnikai gépek, műszerek szervizelésében, az még jobb.

Mik lesznek a feladataim?

  • Labordiagnosztikai berendezések karbantartása, hibajavítása, üzembe helyezése országszerte
  • Rendszeres kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Felhasználók szakmai támogatása
  • Műszaki tanácsadás
  • Együttműködés az értékesítőkkel, logisztikai munkatársakkal

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Motiváció az egészségügy és orvostechnika iránt
  • Aktív angol nyelvtudás legalább középfokú szinten
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • IT hálózatok alapszintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Proaktív, agilis, együttműködő személyiség
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapesti vagy vonzáskörzetben lévő tartózkodási hely

Az elbírálásnál előny lehet:

  • Orvostechnika szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szerviztevékenységben szerzett szakmai tapasztalat
  • Labordiagnosztikai szervizben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

Biztos jövedelem egy fejlődő iparágban, egy stabil cégnél

Éves cafeteria juttatás

Laptop, mobiltelefon, cégautó

A Siemens Healthineers-nél hiszünk a sokszínűség erejében. Nyitott pozícióinkban minden jelentkezőt szívesen látunk – nemre, vallásra, életkorra, etnikai hovatartozásra stb. tekintet nélkül –, akinek szakértelme, munkatapasztalata illeszkedik a leírtakhoz, és motiváltnak érzi magát arra, hogy emberek egészségéért dolgozzon.

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time