Business Administration for Customer Service – Contract Administrator

Job Description

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

Do nášho Customer service tímu v Bratislave hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Business Administration Professional pre Customer Service.

Náplň práce:

•        Administrácia servisných zmlúv v podnikovom informačnom systéme SAP (zakladanie zákaziek podľa zmluvných podmienok, zadávanie a aktualizácia údajov zákaziek)

•        Príprava dodatkov k servisným zmluvám

•        Vystavovanie ponúk pre výkon servisného technika, vytváranie a zasielanie cenových ponúk zákazníkom

•        Vytváranie objednávok, faktúr, kontrola a vybavovanie pohľadávok

•        Odsúhlasovanie dodávateľských faktúr, vybavovanie reklamácií

•        Výkon základnej účtovnej agendy (preúčtovanie, párovanie faktúr, účtovanie dobropisov)

•        Iné úlohy administratívneho charakteru v zmysle interných a externých procesov

Požiadavky:

Znalosti:

  • SAP - užívateľ
  • MS Excel - pokročilý
  • Anglický  jazyk - minimálne úroveň stredne pokročilý - B2
  • Nemecký jazyk - výhodou

Vzdelanie a prax:

  • min. SŠ s maturitou ( ekonomický, právnicky smer)
  • prax minimálne 3 roky na porovnateľnej pozícii

Osobnostne predpoklady:

  • Flexibilita
  • Vysoké pracovné nasadenie, proaktívny prístup
  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť

Ponúkame

• Cafeteria ročný balík na relax, rodinu, zdravie, nadštandardné lekárske prehliadky

• Stravné dotované zamestnávateľom

• 20 dní plne hradenej PN/OČR

• 3 dni extra voľno na zotavenie tzv. Sick days

• Extra dni celofiremné voľno tzv. Bridge days

• Flexibilný pracovný čas a Homeoffice

• Reward and Recognition program - bonus kolegovi za dobre vykonanú prácu

• Referral program - bonus za odporúčanie svojho známeho

• Variabilné a vianočné bonusy

• Tréningové a rozvojové programy

• Jazykové vzdelávanie

• Team-building program

• Loyalty program (pracovné a životné výročia, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky...)

• Wellbeing program - psychologické, právne a finančné poradenstvo

• Doplnkové dôchodkové sporenie

• Multisport karta

• Starostlivosť o rodinu (narodenie dieťaťa, odchod na materskú dovolenku, príspevok na materskú škôlku, letné tábory...)

• Zamestnanecké akcie

• Parkovanie zdarma v priestoroch firmy

Základná zložka platu od 1400€ + VAR*

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti.

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time