Účetní pro zpracování přijatých faktur s němčinou - HPP

Job Description

V našem centru sdílených služeb nabízíme volné pracovní místo Účetní pro zpracování přijatých faktur s němčinou.

Náplň práce:

- zpracovávat přijaté faktury v systému SAP

- přiřazovat faktury k vytvořeným objednávkám

- kontrolovat správnost údajů na fakturách

- připravovat podklady pro spuštění platebního běhu

- komunikovat se zákazníky e-mailem nebo telefonicky německy na denní bázi

- podílet se na měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních závěrkách

- zavádět nové procesy

Očekáváme od vás:

- min. středoškolské vzdělání ideálně ekonomického směru

- pokročilou/plynulou znalost německého jazyka, angličtina výhodou

- teoretickou znalost účetnictví

- uživatelskou znalost programů sady MS Office (především Excel)

- znalost systému SAP výhodou

Těšit se můžete zejména na:

- sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens

- odborné zaškolení a další růst v rámci společnosti po celém světě

- flexibilní pracovní dobu a možnost home office po zapracování až 3 dny týdně

- systém firemního vzdělávání a školení

- nové moderní pracoviště v Ostravě

Dále nabízíme

- 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity)

- flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.

- home office s příspěvkem 100 Kč netto/den

- roční bonus s možností převodu do cafeterie

- e-stravenky v hodnotě 90 Kč/den

- MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

- roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách – benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.)

- příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů

- firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě

- příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

- možnosti kariérního růstu (TL, expert)

- velký výběr školení a kurzů

Více informací o Centru sdílených služeb naleznete zde: www.siemens.cz/gbs.

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected