Administrátor s nemeckým jazykom

Job Description

Termín nástupu

ASAP/Dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Platové ohodnotenie

1 350,- EUR/mesiac

od 1 350,- EUR * brutto/mesačne + variabilná odmena

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti.

Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

Global Business Services – Travel Expenses Center v Bratislave hľadá do svojho Front Office tímu nových kolegov!

Náplň práce
• Komunikácia (písomne a telefonicky) so zákazníkmi - nemeckými zamestnancami Siemensu.
• Zodpovedanie všeobecných a konkrétnych otázok týkajúcich sa cestovných nákladov, ako aj zúčtovania služobných ciest.

• Spolupráca na riešení prípadov či neštandardných situácií s kolegami, tímlídrom, 2nd Level Supportom ako aj s reklamačným oddelením.

• Práca v SAP Concur, Contact 365 ako aj s ďalšími internými nástrojmi IT.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
- minimálne stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

- Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) / Pokročilý (C1)

- Anglický jazyk - znalosť vítaná

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Očakávané osobnostné predpoklady a zručnosti:

• komunikatívnosť, orientácia na zákazníka,

• optimistický prístup, spoľahlivosť, flexibilita, empatia,

• samostatnosť, systematickosť, analytické myslenie, iniciatívnosť,

• záujem a schopnosť učiť sa nové veci a pracovať v tíme.

Čo ponúkame

· Work-life balance - čiastočná telepráca/práca z domu (home office).

· Dodatočné platené pracovné voľno:

  - Bridge days (spravidla 4-5dní/rok),

  - Sick days (3dni/rok).

· Až do výšky 100% mzdy - náhrada ušlého zárobku za obdobie práceneschopnosti a ošetrovania člena rodiny (celkovo za 20dní/rok).

· Spravidla 300 bodov/€ ročne - Cafeteria systém – BenefitPlus,

  - možnosť objednať si konkrétne služby z oblasti cestovania, kultúry, športu, krásy a zdravia.

· Vianočná odmena

· Iné finančné príspevky:

  - pri narodení dieťaťa vo výške 200€,

  - príspevok na návštevu predškolského zariadenia (v rámci Cafeteria systému - BenefitPlus),

  - podpora pri reprezentačnej športovej činnosti,

  - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) progresívny podľa dĺžky pracovného pomeru,

  - Employee Referral program - bonus za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 2 000€,

  - odmena za lojalitu pri dosiahnutí 10- a 20- ročného pracovného jubilea

  - vecný dar pri príležitosti životného jubilea 50 rokov veku a pri príležitosti odchodu do dôchodku

· Zľavy pre zamestnancov:

  - v oblasti bankovníctva, elektroniky, výpočtovej techniky, jazykových kurzov, dovolenkových pobytov,

  - zvýhodnené zamestnanecké pôžičky,
  - 2 SIM karty so zvýhodneným zamestnaneckým paušálom aj pre rodinných príslušníkov.

· Wellbeing program (bezplatné psychologické, právne a finančné poradenstvo), deň zdravia, team-building program, vianočný večierok či iný program.

· Po uplynutí skúšobnej doby možnosť investovať do zakúpenia akcií Siemens.

· Náš tréningový a rozvojový program umožňuje v rámci pracovného času zvyšovanie odbornosti, rovnako aj vzdelávanie sa v rôznych oblastiach, podľa vlastného výberu.

Organization: Global Business Services

Company: Siemens s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Full-time