Oktatási specialista

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.
Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

Milyen feladatokat kell ellátnod?

A Siemens IT csapatának oktatási és tréning feladatainak teljes körű támogatása:
• Oktatási igények összegyűjtése, külső és belső képzések szervezése (szakmai, soft-skill, nyelvi)
• Oktatási lehetőségek felkutatása
• Oktatások koordinációja (időpontok, teremfoglalás, egyeztetés a kollégákkal)
• Kapcsolattartás a beszállítókkal, szerződések, beszállítók értékelése visszajelzések alapján, számlák kezelése
• Beszámolók, jelentések készítése, budget nyomon követése, riportolása
• Workshopok logisztikai és tartalmi koordinációja; egyetemi kapcsolattartás hallgatókkal
• Programozói iskolák felkutatása, kapcsolattartás
• Új kollégák integrációjának támogatása (Startnap szerevezése, Sportklub, team események..stb.)

Mit várunk el Tőled?

• Oktatásszervezésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
• Jó kommunikációs és szervezői adottságok
• Önállóság, IT-s környezetben szerzett tapasztalat előny
• Legalább középfokú angol nyelvtudás (házon belüli kommunikáció, német előny)

Mi az amit mi biztosítunk?

• Egy családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
• Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
• Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
• Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
• Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
• A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Full-time