Head of Partner Development

Job Description

Divize Siemens Digital Industry nabízí komplexní portfolio hladce integrovaných hardwarových, softwarových a technologických služeb s cílem podpořit výrobní společnosti na celém světě při zvyšování flexibility a efektivity jejich výrobních procesů a zkrácení doby uvádění jejich výrobků na trh.

Co budete dělat?
  • Zodpovědnost za kontinuální rozvoj Siemens Partner programu v ČR (poskytování know-how, školení, individuální kroky pro vzájemný růst)
  • Práce na partnerských smlouvách ve spolupráci s finančním oddělením (k dispozici administrativní support na 15–20 hodin týdně)
  • Vedení jednotlivých prodejních týmů, kteří jsou zodpovědní za spolupráci s Approved partnery a Solution partnery Siemens
  • Odpovědnost za maximalizaci výnosů a udržitelného využívání trhu a za vztahy se zákazníky
  • Rozvíjet růstové iniciativy a nárůst top line
  • Neustálé zvyšování produktivity prodeje
  • Řízení prodejního týmu prostřednictvím individuálního nastavení prodejních cílů, cílových zákazníků, správy příležitostí v nástroji CRM
  • Zajišťování rozvoje kompetencí prodejních sil
  • Strukturovat nastavení prodeje a sdružování kompetencí v kanálech k optimalizaci přístupu k zákazníkům a zajištění efektivního pokrytí trhu
  • Optimalizovat správu kanálů v zemích, vytvářet průhlednost pro každý kanál (náklady, HC, objem, přidělení účtu)
  • Spolupráce s regionální / vertikální sítí k doplnění prodejního přístup
  • Vývoj / optimalizace organizace prodeje a přístupu na trh v kooperaci s vedoucím prodeje DI
  • Odpovědnost za všechny závazné cíle
  • Práce na marketingových strategiích
  • Souhlas s opatřeními prodeje a KPI s obchodními jednotkami
  • Pravidelné dialogy o výkonu s vedoucími jednotlivých BU a s centrálou v Německu
Na co se můžete těšit?
  • svoboda a samostatné rozhodování s ohledem na dosažení nejlepšího výsledku
  • služební automobil pro osobní použití
  • benefiční rozpočet minimálně 48 000 Kč – můžete si koupit dalších 8 dní zdarma
  • inovativní tým, který podporuje dosažení výsledků

Co od Vás potřebujeme:
  • angličtina pro každodenní komunikaci, němčina výhodou
  • zkušenosti v průmyslové oblasti / automatizace podmínkou – zkušenost v rámci distribuce výhodou
  • zkušenosti z obchodní pozice
  • zkušenosti s vedením lidí, týmový duch
  • silnou odolnost vůči zátěži
  • vysokou motivaci se zaměřením na výsledky
  • ochotu cestovat – v rámci republiky zejména, zhruba 25 - 30 procent času – návštěvy partnerů, komunikace s vedením společností

Dále nabízíme
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, domácí kancelář a mateřská škola v Praze pro sladění pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na dávky, které můžete proměnit v kombinaci až 8 dnů volna navíc, kavárenských bodů nebo penzijního a / nebo životního pojištění
  • příspěvek do podnikové jídelny – karta e-poukazu používaná také pro nakupování v různých obchodech
  • možnost stát se akcionářem společnosti Siemens a získat zdarma akcie
  • různé slevy a nabídky
Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu.

Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp!

Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.siemens.com

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected