Projektový manažér v oblasti HVAC aplikácií & BMS systémov

Job Description

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, majoritne Bratislavsky kraj

Sídlo firmy: Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Platové ohodnotenie

1 800 EUR/mesiac

Plat od 1800 brutto / mesačne + variabilná odmena

*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov

O nás

Siemens

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Siemens Building Technologies zameriava svoje aktivity na oblasť zabezpečenia energetickej efektívnosti, optimálneho komfortu, ekologickej, bezpečnej a bezproblémovej prevádzky budov a priemyselných objektov.

Hľadáme nového člena do nášho tímu!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinácia projektov automatizovaných a riadiacich systémov na báze PLC pre budovy.
  • V rámci realizácie projektov služobné cesty hlavne po Slovenku.
  • Spolupráca s obchodným oddelením. Spracovanie agendy projektového manažmentu (harmonogram prac a dodavok, zmenové listy, podklady pre fakturáciu , sledovanie stavu projektu...)

Výhody

  • Práca vo odbornom tíme patriacom medzi špičku v oblasti riadenia HVAC aplikácií na Slovensku
  • Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami.
  • auto.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou elektrotechnického smeru výhodou
  • vysokoškolské I. Stupňa - elektrotechnického smeru výhodou
  • vysokoškolské II. Stupňa - elektrotechnického smeru výhodou

Zameranie, odbor:

·       Automatizácia v HVAC oblasti (technológie budov)

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk – pokročilý
  • Nemecký jazyk - výhodou

Vodičský preukaz

·       B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Základné znalosti o riadení HVAC aplikácií a SCADA vizualizačných systémov
  • Schopnosť orientácie v odbornej anglickej dokumentácii
  • Základná znalosť zapájania rozvádzačov.
  • Znalosť čítania projektovej dokumentácie.
  • Práca s Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Certifikát projektového manažmentu výhodou
  • Komunikačné a organizačné schopnosti

Čo ponúkame

• Práca v odbornom tíme patriacom medzi špičku v oblasti riadenia HVAC aplikácií na Slovensku

• Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami

• Kancelária, PC, mobilný telefón, služobné auto

• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)

• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)

• Skvelý team a teambuildingy

• Extra voľné dni (bridge days, sick days)

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)

• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time