E-commercial Expert

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Értékesítési csapatunk támogatása, elsősorban az indirekt eladási csatornákon keresztül
  • Üzleti, piaci tendenciák, információk, adatok elemzése, analizálása és ezek alapján üzletfejlesztési javaslatok megfogalmazása mind a belső és külső értékesítési folyamatok fejlesztésére, mind a hatékonyság növelésére, mind a jövőbeli üzleti lehetőségek felfedezésére vonatkozóan
  • Részvétel az akciók, fejlesztési javaslatok kidolgozásában, végrehajtásában és a teljes folyamat követésében, felelősként vagy résztvevőként
  • Az ismert alkalmazások, toolok használata, optimalizálása (SalesForce, SAP, havi kimutatás, pénzügyi jelentés, piaci adatok, árképzést segítő alkalmazások)
  • Digitális piacok követése, elemzése és akcióterv kidolgozása marketing szempontok alapján
  • Indirekt partnerek, azon belül elsősorban villamos nagykereskedők akcióinak követése, támogatása (pl. digitális akciók, marketing megjelenések)
  • Versenytársak elemzése, akcióiknak követése
  • Közvetlen riportozás az értékesítési vezető felé

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szereted a számok és a statisztika világát
  • Haladó szintű Excel tudás
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Proaktív, motivált, rugalmas személyiség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Gazdasági informatikus végzettség előny

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. A versenyképes alapbér mellett cafeteria juttatásra, egészségbiztosításra, életbiztosításra, céges laptopra és mobiltelefonra is számíthatsz. Szakmai tudásodat bővítheted belső továbbképzéseken, illetve online képzési felületeinken is. Feladataidat rugalmas beosztásban végezheted, van lehetőség home office-ra.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Mid-level Professional

Full / Part time: Full-time