evosoft - Hálózati támogató specialista 3rd level

Job Description

Hálózati támogató specialista 3rd level

Feladatok:

  • Hálózati infrastruktúra támogatása
  • Cisco alapú hálózat üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése (switching, routing, firewall, wireless és identity management)
  • hibafelderítés és elhárítás
  • IT folyamatok támogatása, incidens és igénykezelés, problémamegoldás.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 3 éves tapasztalat
  • Cisco eszközök mélyebb ismerete
  • Naprakész hálózati ismeretek
  • Angol nyelv megértés szintű ismerete
  • Magyar nyelv ismerete
  • Határozott személyiség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dokumentáció készítési jártasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:

  • CCNP minősítés
  • gyakorlat tűzfalakkal
  • német nyelvtudás
  • ITIL v3/v4 alapú működési modell ismerete
  • Valamely scriptnyelvben fejlesztési tapasztalat (Powershell, Bash, Python)

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet fiatalos, dinamikus csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet, stabil, megbízható háttér
  • Magán egészségügyi szolgáltatás a Medicovernél
  • Home Office lehetőség és kötetlen munkarend
  • Szuperjó munkakörnyezet, az ország egyik legújabb irodaházában
  • 200+ képzési lehetőség: idegen nyelv, soft-skill és szakmai tréningek
  • Számos karrier lehetőség
  • Hűségprogram (Siemens Share Matching Program, Vállalati hitel lehetőség)
  • Csatlakozási lehetőség közösségekhez: sport, CSR, green, ToastMasters, stb.
  • Családbarát munkahely
  • Zárt, őrzött parkoló

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time