People Share Service Professional

Job Description

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Náplň práce:

Do nášho tímu v Bratislave, na oddelenie ľudských zdrojov, hľadáme šikovnú kolegyňu/ šikovného kolegu, ktorý nám pomôže so zabezpečením nasledovných aktivít:

  • Správnosť a kvalita údajov v SAP systéme
  • Kontrola chybných hlásení a ich následná oprava
  • Spracovanie nástupov zamestnancov a podpora pri ich automatizácii
  • Organizačné zmeny a ich kontrola v interných systémoch HR
  • Pravidelný reporting a podpora oddelenia v zefektívňovaní procesov
  • Pomoc pri rôznych zaujímavých projektoch v oblasti HR

Požiadavky na kandidáta:

  • Anglický jazyk: min. B1
  • MS Office (Excel + tvorba makier veľkou výhodou)
  • Skúsenosti s dátami a ich spracovávaním
  • Zmysel pre detail, zodpovedný prístup k práci, tímový hráč so schopnosťou „time management“
  • 1-2 roky relevantných skúsenosti
Plat od 1400 EUR brutto/mesiac
 *Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu a skúsenosti.

Organization: Global Business Services

Company: Siemens s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Full-time