Ekonom obchodu

Job Description

Společnost Siemens Healthcare je jedním z největších dodavatelů zobrazovací, terapeutické a laboratorní techniky pro zdravotnictví, a do našeho týmu hledáme ekonoma.

Budete se věnovat především:

  • Pročítání tendrové dokumentace (jednoduché kupní a servisní smlouvy) a komentování případných rizik
  • Přípravě jednoduchých kupních a servisních smluv na základě stávajících vzorů
  • E-mailové komunikaci a administrace smluv s dodavateli
  • Spolupráci s administrativním oddělením pracujícím v SAPu
  • Koordinaci nákupních aktivit
  • Kontrole kalkulací připravených prodejním oddělením
  • Podpoře prodejního oddělení při komunikaci se zákazníky

Těšit se můžete zejména na

  • Rozmanitou a pestrou náplň práce
  • Dobrý pocit z reálných výsledků práce – například spokojenost zákazníka při úspěšné dodávce
  • Týmový duch
  • Práci v malém kolektivu v klidných kancelářích

Měl/a byste mít

  • Ekonomické vzdělání SŠ/VŠ
  • Komunikativní znalost AJ (psaní mailů, vyřizování telefonátů, možnost spolupráce v mezinárodních týmech, apod.)
  • Základní znalost smluv (kupní, servisní, SoD)
  • Znalost MS Office, práce se SAP výhodou

Nabízíme

  • Příležitost k seberealizaci
  • Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • Systém firemního vzdělávání
  • Zázemí mezinárodního koncernu Siemens Healthcare
  • Atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, bridge days, cafeteria systém benefitů, pružná pracovní doba, možnost Home office (dvakrát týdně) a další).
  • Pracoviště na Praze 4 – u metra Pankrác

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected