Produktový a projektový manažer automatizace

Job Description

Siemens Healthineers je přední zdravotnická technologická společnost poskytující inovativní technologie a služby v oblasti diagnostického a terapeutického zobrazování, laboratorní diagnostiky a molekulární medicíny, jakož i digitálních zdravotnických a podnikových služeb.

Přidejte se k nám!

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oblasti biochemie, biomedicíny, chemie nebo přírodních věd
  • Znalost zdravotnického a nemocničního prostředí
  • Znalost oboru laboratorní diagnostika výhodou
  • Minimálně 5 let zkušeností ve zdravotnictví
  • Pozitivní myšlení a proaktivní přístup
  • Organizační a koordinační schopnosti
  • Odpovědnost, důslednost, pečlivost
  • Plynulá znalost AJ slovem i písmem
  • ŘP skupiny B

Náplň práce:

  • Správa klíčového produktového portfolia „automatizace a digitalizace laboratorní diagnostiky“
  • Prezentace u zákazníků a na odborných akcích
  • Produktová podpora a školení prodejního a aplikačního týmu
  • Spolupráce v rámci lokálního týmu i regionu CEECA
  • Projektový management komplexních automatizačních projektů
  • Řízení a koordinace realizačních projektů
  • Správa interních agend a nástrojů týkající se projekt managementu
  • Pravidelná komunikace se zákazníkem na různých úrovních odpovědnosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Full / Part time: Full-time

Can't find what you are looking for?