evosoft - Junior beszerző

„Velem együtt most közel 1800 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet a kollégáink teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1800-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!”

Budapesti irodánkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Junior beszerző

Feladatok:

  • IT/ Projektspecifikus beszerzési igények összegyűjtése és feldolgozása
  • Árajánlatok összehasonlítása
  • Beszerzett eszközök érkeztetése, leltári rendszerbe vétele és kiadása
  • Garanciális ügyintézések bonyolítása, beszállítói reklamációk kezelése
  • Adatszolgáltatás a gazdasági részlegnek és a projektvezetésnek
  • P&O (People and Organisation), FM (Facility Management) és Marketing osztályok rendelési igényeinek operatív feldolgozása
  • A beszerzési folyamatokra vonatkozó előírások betartása és betartatása
  • A vonatkozó beszerzési folyamatok fejlesztése és szabályzatok elkészítése
  • Kapcsolattartás a vállalat támogató (Marketing, FM, P&O, QM, IT) és operatív területeivel, illetve a beszállítókkal
  • A beszerzési csoport és a kollégák támogatása a felmerült kérdésekben
  • Beszállító management
  • Szerződések és beszállítói ártárgyalások adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • határozott proaktív személyiség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás
  • önállóság
  • angol nyelv közép szintű ismerete, aktív használata

Előny:

  • pénzügyi ismeretek
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Mobiltelefon, laptop
  • Nemzetközi környezet, stabil, megbízható háttér
  • Magán egészségügyi szolgáltatás a Medicovernél
  • Home Office lehetőség és kötetlen munkarend
  • Szuperjó munkakörnyezet, az ország egyik legújabb irodaházában
  • 200+ képzési lehetőség: idegen nyelv, soft-skill és szakmai tréningek
  • Számos karrier lehetőség
  • Hűségprogram (Siemens Share Matching Program, Vállalati hitel lehetőség)
  • Csatlakozási lehetőség közösségekhez: sport, CSR, green, ToastMasters, stb.
  • Családbarát munkahely
  • Zárt, őrzött parkoló

Organization: Advanta

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Full-time