Projekt gazdasági gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Industries üzletágunk az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújt innovatív termékeket és megoldásokat.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ipari szektor projekt részleg gazdasági támogatása
  • Árajánlatok előkészítése, megrendelések, visszaigazolások és számlák készítése
  • Vevői szerződések, szerződéses feltételek ellenőrzése
  • Bejövő szállítói számlák kezelése, ellenőrzése, kintlévőség kezelése
  • Projektek nyomon követése, riportok, kalkulációk előkészítése
  • Együttműködés a műszaki projekt vezetőkkel
  • Partnerekkel, ügyfelekkel és az anyaházzal való napi szintű kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Mi különböztet meg másoktól?

  • Folyamatban levő vagy befejezett pénzügyi/gazdasági tanulmányok
  • Középfokú üzleti angol és német nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeretek (kiemelten MS Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Nyitott személyiség, proaktív, csapatjátékos

Mit érdemes még tudnod?

  • 1 éves, határozott idejű gyakornoki szerződés, min. 20 óra/hét
  • Fejlődési lehetőség, előrelépés kontroller pozícióba
  • Nemzetközi vállalat működésének megismerése
  • Előny: SAP ismerete, multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

A versenyképes alapbér mellett cafeteria juttatásra, egészségbiztosításra, céges laptopra és mobiltelefonra is számíthatsz. Szakmai tudásodat bővítheted továbbképzéseken, illetve online képzési felületeinken is. Feladataidat rugalmas beosztásban végezheted, van lehetőség home office-ra.

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Early Professional

Full / Part time: Part-time